termín srazu pro rok 2022 stanoven

Konečně je to tady – zapište si prosím termín pro X. ročník Schöberbergrennen 2022 do svých kalendářů!

Letos se sejdeme k uctění legendárních závodů do vrchu Šébr v sobotu 14. května. Sraz účastníků akce bude na romantickém koupališti ve Varnsdorfu. Parkování vozidel a motocyklů bude na rozlehlém, rovinatém, travnatém a oploceném prostranství koupaliště. Sobotní dopoledne bude vyhrazeno pro slet účastníků, nějakou tu soutěž, prostor pro diskuze motofandů, okukování strojů konkurence… Pracujeme na zajistištění dostatku stánků s občerstvením a zábavy pro děti. Na vzpomínkovou jízdu vyrazíme lehce po poledni, plán trasy a program také připravujeme. Opět bude v rozsahu cca 50 až 80km naší krásnou krajinou Lužických hor a skal národního parku České Švýcarsko. Návrat z jízdy bude opět na koupaliště Varnsdorf a pro vytrvalce chystáme příjemné večerní posezení u poslechu živé hudby. Možnost stanování už od pátku až do neděle!

Sledujte prosím tento web pro detailnější informace. Letos budeme požadovat registraci účastníků předem a požádáme vás také o finanční příspěvek, pomůže nám to s lepší organizací akce a zajištění upomínkových předmětů jako např. plaketu. Pokyny k registraci jsou nahoře na stránce v odkazu Registrace. Diskuze níže není registrace. Tam nám třeba pište své nápady nebo jak moc se už na akci těšíte…: ) Děkujeme!

PS: zkoušíme připravit a zorganizovat jednu velikou lahůdku, držte nám palce!

10 komentářů u “termín srazu pro rok 2022 stanoven

 1. Honza Reagovat

  No tak zase něco nového do mé staré hlavy. Když to nepokazí ten podělaný mor, tak určitě budu chtít přijet. Bude -li vhodné počasí, v pátek se stanem. Šébr znám jenom z náklaďáku, v létě, v zimě. Tak teď by to byla pohodovka, žádný bobky ze sněhu. Takže vás pořadatele začínám sledovat.

 2. hrobar59 Reagovat

  Ahojky.Pokud budu moct chodit a sedět na moto tak určitě dorazím!Loni to bylo super!

 3. Living 4 the Past Reagovat

  Výborně, už se nemůžeme dočkat!
  Vloni to byla nejlepší akce, které jsme se měli tu čest se zúčastnit.
  Tentokrát zkusíme naložit na korbu našeho nezdolného Fordsonu nějakou pěknou motocyklovou lahůdku 🙂

  Műllerovi, Liberec.

 4. Sobotkovi Reagovat

  Super, vloni nám první ročník uniknul, jelikož se k nám nedostala žádná informace o uspořádání. Už se těšíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *