vyhraj bugatti chiron!

POZOR – hlavní cena letošního ročníku je již v kanceláři našeho klubu ve Varnsdorfu. Jedná se o exkluzivní model LEGO v měřítku 1:8 v hodnotě 10 000 Kč! Přijď se podívat na XI. ročník závodů do vrchu Šébr – Schöberbergrennen, který je věnovaný právě značce Bugatti a manželům Junkovým, kup si slosovatelnou vstupenku (děti 50Kč, dospělí 100Kč) a vyhraj svoje vlastní luxusní Bugatti. Účastníci s veteránem se soutěže účastní automaticky neb mají vstupenku již zaplacenou přihláškou. Ale věz, že polici budeš muset mít masivní – vždyť model je dlouhý 56cm a krabice váží snad 10kg!

Užij si dokonalý technický zážitek s pokročilou stavební sadou LEGO® Technic 42083 Bugatti Chiron. Tento exkluzivní model byl vyvinut ve spolupráci se společností Bugatti Automobiles S.A.S a má vystihovat esenci sportovních aut. Je k dispozici v zářící aerodynamické karosérii, s drátěnými ráfky opatřenými logem s nízkoprofilovými pneumatikami a s propracovanými brzdovými kotouči. Přístupný kokpit obsahuje osmistupňovou převodovku Technic s pohyblivými prvky a volant se znakem Bugatti. Vlož rychlostní klíč a můžeš přepnout aktivní zadní křídlo z manipulační do rychlostní polohy. Zadní poklop ti umožní nahlédnout do propracovaného motoru W16 s pohyblivými písty, zatímco pod kapotou objevíš jedinečné sériové číslo a kompaktní nákladový prostor obsahující stylové příruční zavazadlo Bugatti. Tento model v měřítku 1:8 je k dispozici v kombinaci dvou odstínů modré, která je pro společnost Bugatti typická a která odráží typickou barvu této značky, a se sadou samolepek pro úpravu detailů. Sada se dodává v luxusním obalu a obsahuje sběratelskou brožurku s barvami a obsáhlý návod na stavění.

  • Otevři dveře a prohlédni si propracovaný kokpit, který obsahuje osmistupňovou převodovku LEGO® Technic s pohyblivými prvky a volant se znakem Bugatti.
  • Vlož rychlostní klíč a přepni aktivní zadní křídlo z manipulační do rychlostní polohy.
  • Zvedni kapotu a získej přístup ke kompaktnímu úložnému prostoru, ve kterém se nachází stylové příruční zavazadlo Bugatti.
  • Prohlédni si propracovaný motor W16 s pohyblivými písty.
  • Obsahuje jedinečné sériové číslo pod kapotou.
  • K dispozici v kombinaci dvou odstínů modré, která je pro společnost Bugatti typická a která odráží typickou barvu této značky, a se sadou parádních samolepek pro úpravu detailů.
  • Dodává se v luxusním obalu.
  • Obsahuje sběratelskou brožurku s barvami a obsáhlý návod na stavění.
  • Vůz Bugatti Chiron měří přes 14 cm na výšku, 56 cm na délku a 32 cm na šířku a skládá se z 3 599 dílků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *